ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

NETSAFE TEKNOLOJIK YATIRIMLAR A.Ş.

Bilgi güvenliği çözümleri konusunda öncü bir şirket olarak 2010 yılında portföyümüze katılan şirket, 2023 yılında ICU Girişimin teknoloji odaklı global yatırım platformuna dönüşmüştür. NETSAFE; global piyasaları hedefleyen, seyahat teknolojileri, ödeme teknolojileri, haber ve enformasyon teknolojileri, sağlık ürünleri ve aplikasyonları gibi geniş bir yelpazede teknoloji şirketlerine yatırım yapmaktadır. ICU Girişim payı %100 oranındadır.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

BATKON BATARYA KONTROL TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

BATKON, kullanımı kolay, gelişmiş enerji depolama teknolojileri sunan bir Ar-Ge şirketidir. Bu amaçla, Hibrit, Bağımsız ve Mikro Şebeke pazar segmentlerinde anahtar teslim enerji depolama çözümleri sunmaktadır. ICU Girişim şirkete 2021 yılında iştirak etmiş ve %25 paya sahip olmuştur.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

LASKA TEKNOLOJİ A.Ş.

LASKA, kullanım ömrünü tamamlamış atık taşıt lastiklerini karbon emisyonu ve çevresel atıklarını bertaraf ederek yeniden ekonomiye kazandıran ve katma değeri yüksek karbon siyahı yanı sıra, çelik ve enerji çıkışı sağlayan yenilikçi bir Ar-Ge şirketidir. 2021 yılında şirkete %7.5 oranında sermaye katılımı yoluyla iştirak edilmiştir.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

SETA TIBBİ CİHAZLAR İTHALAT ve İHRACAT PAZARLAMA TİCARET ve SANAYİ A.Ş

SETA, tek kullanımlık tıbbi ve cerrahi malzemeler üretimi konusunda uzmanlaşarak hasta güvenliği alanında çalışmalar yapan bir sanayi şirketidir. 2010 yılında portföyümüze dahil olan şirkette ICU payı % 95,6 oranına ulaşmıştır. Şirket faaliyetlerini durdurmuş olup ortaklığımız çıkış opsiyonlarını değerlendirmektedir.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

RML LOJİSTİK ve DENİZCİLİK HİZMETLERİ A.Ş.

RML, Türkiye içi ve çevre ülkelerde deniz taşımacılığı ve lojistik hizmetler alanında çalışmak için kurulmuş bir altyapı platformudur. 2010 yılında portföyümüze dahil olan şirkette ICU Girişim %100 paya sahiptir. Şirketin faaliyetleri durdurulmuş ve çeşitli çıkış opsiyonları değerlendirilmektedir.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

OEP TURKEY TECH B.V

One Equity Partners (OEP), ile ortak olarak Türkiye’de girişim sermayesi yatırımları yapmak için kurulmuş olan fona, 2010 yılında %19,79 oranda iştirak edilmiştir. NETAŞ hisselerinin kayyumdan satın alınmasını tamamlayan fon, bu hisseleri 2017 yılında ZTE’ye satarak çıkışını tamamlamıştır.