ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

ERIH ENERJİ ÜRETİM TİCARET A.Ş.

Elektrik enerjisi üretim tesisi kurulması, işletmeye alınması, kiralanması, elektrik üretimi ve satışı konusunda yatırımlar yapmak üzere kurulmuş bir platformdur. Ortaklığımızın 2021 yılında sermayesine %25 oranında iştirak etmesiyle portföyümüze dahil olmuştur. Şirketten 2023 yılı sonunda diğer ortaklarına payları oranında devir yapılmak suretiyle çıkış yapılmıştır.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İNOVA BİO TEKNOLOJİ A.Ş

1999’da kurulan şirket hızlı teşhis kitleri üretimi üzerine çalışmaktadır. TÜBİTAK MAM’da geliştirilen proje, hamilelik, hepatit B ve C (Sarılık) ile HIV (AIDS) teşhisine yönelik ürünler geliştirmekteydi. Bu yatırımdan VAKIFBANK döneminde çıkış gerçekleştirilmiştir.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

ODTÜ YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş.

Bu şirket Türkiye’nin ilk internet servis sağlayıcısı TR Net’in sahibi olma özelliğini taşımaktadır. VAKIFBANK döneminin en büyük yatırımı olma özelliğini de taşıyan ve Türkiye’de internet servis sağlayıcısı kavramının oluşmasına öncülük eden bu şirketten VAKIFBANK dönemince çıkış gerçekleştirilmiştir.

ICU Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

TEKNO PLAZMA İLERİ TEKNOLOJİ MALZEMELERİ A.Ş

ODTÜ’de geliştirilen bir proje olarak 1996’da kuruldu. Sanayide kullanılan kesici ve delici aletlerin, kalıpların ömrünü 20 kat uzatan bir seramik kaplama üretimi üzerine çalışan bu Ar-Ge şirketinden VAKIFBANK döneminde çıkış gerçekleştirilmiştir.