2023 Yılın Start Up’ı Laska Technology

ICU Girişim iştiraklerinden Laska Technology, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından 2023 Yılın Start Up’ı ödülüne layık görüldü.

Sürdürülebilirlik Akademisi, değişim ve dönüşümü teşvik etmek, kurumların ekonomik, çevresel ve sosyal etkilerini proaktif olarak ele alıp yöneterek önemli etkiler yaratmış projelerini öne çıkararak geniş kitleler ile paylaşmak amacıyla 15 ana kategoride Sürdürülebilir İş Ödülleri veriyor.

Laska Technology, etik odaklı girişimcilik anlayışını, girişimcilik ekosistemi ile sınırlandırmamaktadır. Girişimlerin; bu yolu, kamu ve özel sektörden kurumlar, STK’lar ve çeşitli organizasyonlarla eş zamanlı olarak yürüme sorumluluğu olduğuna ve bunu kendi iş modellerine entegre etmeleri gerekliliğine inanmaktadır. Laska Technology, Sürdürülebilirlik Akademisi’nin ‘Birlikte İyileşeceğiz’ vizyonuna uygun olarak değişimin birlikte ve yeni çözümlerle mümkün olacağı inancıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Haberin devamı ve ödüller hakkında detay bilgi için
https://www.surdurulebilirisodulleri.com/

 

Diğer Bloglar

2023 Yılın Start Up’ı Laska Technology

ICU Girişim iştiraklerinden Laska Technology, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından 2023 Yılın Start Up’ı ödülüne layık görüldü. Sürdürülebilirlik Akademisi, değişim ve dönüşümü teşvik etmek, kurumların ekonomik, çevresel

Batkon Batarya Teknoloji Zirvesinde

PiLDER (Pil, Batarya Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği) tarafından 8’incisi ve bu yıl ilk defa zirve formatında düzenlenecek olan Batarya Teknolojileri Zirvesi Türkiye’den ve uluslararası sektör

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.